АНАЛИЗАТОРЫ КАЧЕСТВА МОЛОКА

ЛАБОРАТОРНОЕ ОБОРУДОВАНИЕ

ВЕТЕРИНАРНОЕ ОБОРУДОВАНИЕ

ОБОРУДОВАНИЕ ДЛЯ ЖИВОТНОВОДСТВА

КОНТАКТНЫЙ ТЕЛЕФОН:   +38 (044) 406-38-78
                                                   +38 (044) 451-62-55
                                                   +38 (044) 587-82-20
                                                  моб. (050) 356-12-16
                                                   

«« Назад к списку

Микола Присяжнюк заявляє про підвищення якості домашнього молока
 

Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк заявляє, що наразі спостерігається підвищення якості молока, виробленого господарствами населення.Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк заявляє, що наразі спостерігається підвищення якості молока, виробленого господарствами населення. Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики з посиланням на заяву, зроблену міністром 11-го жовтня під час відвідування ветсанлабораторії на Житньому ринку в Києві.

«Сьогодні ми спроможні контролювати якість молока, яке виробляється у одноосібників та реалізується на організованих продовольчих ринках. Адже там створені всі умови, щоб український споживач зміг придбати якісне та безпечне домашнє молоко. Зокрема, встановлено нове сучасне холодильне обладнання, оновлене лабораторне устаткування, персонал проходить навчання», — зазначив Микола Присяжнюк.

Міністр також нагадав про те, що держава підтримує одноосібників, які тримають велику рогату худобу за рахунок дотацій на утримання та дотацій за продану на забій худобу.

Микола Присяжнюк також додав, що для підтримки молочного скотарства у приватному секторі уряд установив мінімальні закупівельні ціни на молоко у розмірі 2,2 грн/кг.

За даними Мінагрополітики станом на 4-те жовтня середня закупівельна ціна на молоко ІІ сорту від населення по Україні становить 2272 грн/т. Разом з тим, наприклад, в Тернопільській області молоко в населення купують по 1950 грн/т.

Як нещодавно повідомляв MilkUA.info, Центр Експертиз «ТЕСТ» провів аналіз чотирьох зразків домашнього молока та чотирьох зразків домашнього сиру, придбаних на базарах м. Харків та визнав небезпечними для вживання у сирому вигляді всі зразки молока та два зразки сиру.

У квітні Центр Експертиз «ТЕСТ» повідомив, що два зразки молока із чернігівських ринків отримали оцінку «погано» та «дуже погано». Аналіз молока в Одесі також показав, що більшість зразків містять кишкову паличку.

Керівник Центру Експертиз Валентин Безрукий вважає, що нинішні критерії та методики контролю безпеки молочних продуктів на базарах потребують оновлення. Разом із тим, за його словами держава уже проводить роботу в даному напрямку.

 
Версия для печати

 
Главная | О нас | Продукция | Услуги | Контакты | Полезная информация

    © 2010 ИКФ АГРОСЕРВИС •